KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

ÖÖBIMINE

ÖÖBIMINE TOOSIKANNU PUHKEKESKUSES

NB! Ööbimised Toosikannu Puhkekeskuses on välja müüdud!

Kõigis küsimustes kirjuta palun: tellimiskeskus@aripaev.ee

TELKIMINE FESTIVALIL

Telkimine Toosikannu Puhkekeskuses

Telklapassi saad soetada siit: https://fienta.com/et/investeerimisfestival2024

InvesteerimisFestivalile on loomulikult võimalik telkima tulla. Siin on vahva, sest Toosikannus on on võimalus kohtuda hirvede, põtrade või metskitsedega tunduvalt suurem kui niisama metsades uidates.

Lisaks punahirvedele, põtradele ja metskitsedele on puhkekeskuse loomapargis esindatud enamus väikeulukeid, kellest tihemini näeme kährikuid, rebaseid ja jäneseid.

Olemas on pesemisvõimalused ja WC-d. Ehk kokkuvõttes on kõik vajalik olemas, et ennast telkides mugavalt tunda.

KARAVANIGA VÕI HAAGISSUVILAGA FESTIVALIL

Oma karavaniga või haagissuvilaga ööbimine

Kui oled festivalile tulemas oma karavaniga, siis soeta endale ka karvavani ala pääse siit: https://fienta.com/et/investeerimisfestival2024

Karavaniga või haagissuvilaga tulijatele kehtivad samad tingimused nagu telkijatele, kuid oma auto saab parkida karavanide alale.

MAJUTUSE REEGLID

Telkimis- ja karavaniala reeglid

– Telklaager avatakse reedel, 5. juulil kell 16.30 ja suletakse pühapäeval, 7. juulil kell 10.00.

– Öörahu algab kell 23.00. Päevad on sisutihedad ja intensiivsed. Jätame neile, kes soovivad, võimaluse end välja puhata. Seega palume pidutsemisega mitte liiga hoogu minna.

– Telkimisalal väljas ei ole elektri kasutamise võimalust. Elektri kasutamise võimalus on Toosikannu Puhkekeskuse hoonetes sees, mis on ligipääsetavad.

– Telkimisala on täies ulatuses avalik. Korda tagab Toosikannu Puhkekeskuse personal ning InvesteerimisFestivali korraldajad.

– Telkimisalal vastutab iga telkija oma väärtesemete eest.

 

Toosikannu Puhkekeskuse ööbimise juhend

– Toosikannu Puhkekeskus avatakse reedel, 5. juulil kell 16.30 ja suletakse pühapäeval, 7. juulil kell 10.00.

– Öörahu algab kell 23.00. Päevad on sisutihedad ja intensiivsed. Jätame neile, kes soovivad, võimaluse end välja puhata. Seega palume pidutsemisega mitte liiga hoogu minna.

– Kuna igal toal on 1 võti, siis peaks arvestama ka teiste toas viibijatega.

– Toosikannu Puhkekeskuses vastutab iga ööbija oma väärtesemete eest ise.

 

Lisainfo:

tellimiskeskus@aripaev.ee

PÄÄSMED & TOITLUSTUS

FESTIVALI PÄÄSMED JA MIDA SISALDAVAD?

Festivali passid

– Päevapass – 5. juuli, 6. juuli ja 7. juuli päevapassid

– Festivalipass ööbimiseta – 5-7. juuli pass koos 5 söögikorraga

– Lastele vanuses 10-16 eluaastat kehtib 50% soodustus päevapassile ja festivalipassile. (Pileti ostmisel kasuta sooduskoodi “laps”) (NB! soodustus ei laiene ööbimisvõimalustele)

– Lastele alla 10 eluaasta päevapassis ja festivalipass TASUTA. Palun saada info alla 10 aasta oseleja kohta meile tellimiskeskus@aripaev.ee

Mis on pääsme hinna sees?

– Päevapassiga pääseb kõigile esinemistele ja aladele, mis toimuvad sel päeval

– Festivalipassiga pääseb kõigile esinemistele ja aladele 3 päeva jooksul

Söögid sisalduvad pääsme hinnas vastavalt sellele, mitme päeva pääset omad

– Sarnaselt mõtlevad inimesed ja looduskaunis keskkond

FESTIVALIPÄÄSMED LASTELE (0-16a)

InvesteerimisFestivalil osalemine lastele

– Lastele alla 10 eluaasta kõik päeva- ja festivalipassid TASUTA. Palun saada info alla 10 aasta osaleja kohta meile tellimiskeskus@aripaev.ee. Kaasa võtta lapse ID kaart või õpilaspilet.

– Lastele vanuses 10-16 eluaastat kehtib 50% soodustus päevapassile ja festivalipassile. Pileti ostmisel kasuta sooduskoodi “laps”. NB! soodustus ei laiene ööbimisvõimalustele. Kaasa võtta lapse ID kaart või õpilaspilet.

TOITLUSTAMINE

Toosikannu Puhkekeskuse toitlustamine

InvesteerimisFestivali osalejatele on festivalipassi sisse arvestatud 5 toidukorda. Kodust toitu valmistab kohalik Toosikannu Puhkekeskus.

MENÜÜ

Reede, 5. juuli

ÕHTUSÖÖK

 • – Kõrvitsaläätsekotletid, ahjukartulid, marineeritud punase kapsa salat, tzatziki kaste (vegan)
 • – Magusa tšillikastmega marineeritd kanakints, ahjukartulid, marineeritud punase kapsa salat, tzatziki kaste (tava)

Laupäev, 6. juuli 

HOMMIKUSÖÖK

 • – Hommikusöök VEGAN
 • – Suvepäevade hommikusöök: puder moosiga, sink, juust, tomat, kurk, kohv ja tee (tava)

LÕUNASÖÖK

 • – Seenekotletid, aurutatud riis maitserohelisega, värske salat, tartarkaste (vegan)
 • – Küpsetatud punane kala, aurutatud riis maitserohelisega, värske salat, tartarkaste (tava)

ÕHTUSÖÖK

 • – Peekonimaitselised kotletid, ürdikartulid, coleslaw salat (vegan)
 • – BBQ sealiha kadakametsamarjamarinaadis ja ürdikartulitega, coleslaw salat (tava)

Pühapäev, 7. juuli

HOMMIKUSÖÖK

 • – Hommikusöök VEGAN
 • – Suvepäevade hommikusöök: puder moosiga, sink, juust, tomat, kurk, kohv ja tee (tava)

KASUTUSTINGIMUSED

InvesteerimisFestivali kasutustingimused

 

Sissejuhatus ja mõisted

InvesteerimisFestival korraldab investeerimis- ja ettevõtlusteemalist üritust jaeinvestoritele, ettevõtjatele ja investeerimishuvilistele (edaspidi „InvesteerimisFestival“ või „meie“).

Nendes tingimustes (“tingimused” või “leping”) tähendab InvesteerimisFestival Äripäev AS poolt korraldatud ettevõtmist InvesteerimisFestival.

See leping viitab InvesteerimisFestivali omanduses olevale ja hallatavale veebisaidile https://www.InvesteerimisFestival.ee (edaspidi „veebileht“ või „koduleht“).

InvesteerimisFestivalil saab osaleda nii üksikisik kui ka juriidilise isiku esindaja. Üksiosaleja ja juriidilise isiku esindaja on mõlemad ühise nimetaja all („osaleja“ või „teie“).

Mistahes tingimustega seotud küsimuste korral võivad osalejad meiega ühendust võtta e-posti aadressil tellimiskeskus@aripaev.ee.

InvesteerimisFestival võib neid tingimusi muuta, avaldades muudetud tingimused InvesteerimisFestivali kodulehel Lisainfo alamlehel (https://investeerimisfestival.ee/kkk/). Muudetud tingimused jõustuvad koheselt pärast nende avaldamist.

Me võime teha InvesteerimisFestivali programmis, esinejates, väärtuspakkumises ja lisainfos muudatusi igal ajal oma äranägemise järgi ja sellest teile teatamata.

 

Osaleja piirangud

Osalejal pole lubatud teha ühtegi järgmistest toimingutest:

 • registreeruda kellegi teise nimel osalejaks;
 • kasutada InvesteerimisFestivali infot igasuguse loata reklaami edastamiseks, rämpsposti, ahelkirjade, võistluste, püramiidskeemide või muude pakkumis- või massmeilisõnumite vormis;
 • kasutada InvesteerimisFestivali infot viisil, mis riivab kolmandate isikute intellektuaalomandi õigusi, ärisaladusi või privaatsust;
 • kasutada InvesteerimisFestivali infot mis tahes materjali edastamiseks, mis sisaldab reklaamvara, pahavara, nuhkvara, tarkvaraviirusi, usse või muud arvutikoodi, mis on loodud arvutitarkvara või -seadmete funktsioonide katkestamiseks, hävitamiseks või piiramiseks.

 

Piletite ostmine, tagastamine ja võõrandamine

Osalejad saavad oma pileti InvesteerimisFestivali üritusele osta InvesteerimisFestivali veebilehe kaudu. Ostetud pilet määratakse individuaalsele osalejale. Osaleja saab piletil teavet muuta andes muudatustest teada InvesteerimisFestivali emailile tellimiskeskus@aripaev.ee. Ostetud piletid tuleb määrata individuaalsele osalejale enne InvesteerimisFestivali sündmust, mille jaoks pilet on ostetud.

Piletite hinnakiri on saadaval InvesteerimisFestivali veebilehel. InvesteerimisFestivali veebilehel kuvatav piletihind sisaldab piletimüügi teenustasu. Lisaks piletihinnale võivad osaleja poolt rakenduda ka mis tahes makseviisi tasud. Lisaks võidakse pileti hinnale lisada muid tasusid. Nendest teatatakse InvesteerimisFestivali osalejaid eraldi.

Kõik InvesteerimisFestivali veebilehe kaudu tehtud piletiostud on lõplikud ja pileteid ei tagastata.

 • 6 või rohkem kuud enne festivali toimumist on võimalik paluda korraldajatelt mõjuva põhjuse korral 100% raha tagasi.
 • Vahemikus 6 kuni 4 kuud enne festivali toimumist on võimalik paluda korraldajatelt mõjuva põhjuse korral 75% raha tagasi.
 • Vahemikus 4 kuni 2 kuud enne festivali toimumist on võimalik paluda korraldajatelt mõjuva põhjuse korral 50% raha tagasi.
 • Kuni 2 kuud enne festivali toimumist pääsmete raha ei tagastata ka mõjuva põhjusega.

InvesteerimisFestivali pileti võib edasi müüa järgmistele huvilistele ainult pileti ostnud osaleja. Sel juhul tuleb nime muutusest teada anda emaili aadressil tellimiskeskus@aripaev.ee, saates uue osaleja nimi, email, telefoninumber ja toidueelistus.

InvesteerimisFestivali meeskonna poolt kingitud või tasuta määratud pileteid on keelatud edasi müüa. Pääse kehtib kingitud või tasuta määratud osalejale. Juhul kui on kingitud või tasuta määratud pääsmeid kaks, siis vastavalt osalejale ja tema kaaslasele.

Enne InvesteerimisFestivali sündmust on meil õigus tühistada oma müügikanalite kaudu müüdud piletid, mis on hangitud pettusega või mida müüakse ilma loata edasi.

Ostetud pileti eest saavad osalejad InvesteerimisFestivalile sisenedes koguda vastava sissepääsumärgi.

InvesteerimisFestival ei vastuta kaotatud, varastatud või kahjustatud märkide eest. Pärast märgi saamist hoiab osaleja märki hoolikalt.

 

Osaleja andmed InvesteerimisFestivalil

InvesteerimisFestival ei võta vastutust mis tahes osaleja info varundamise ja/või säilitamise eest.

InvesteerimisFestivali osalejate infot ei tohi kasutada edasi jagamiseks.

Osaleja nõustub, et InvesteerimisFestival ei võta mingit vastutust mis tahes osaleja andmete eest ning osaleja peab igal ajal tagama, et osaleja esitatud andmed ei riku kolmandate isikute õigusi ega ühtegi kehtivat seadust.

InvesteerimisFestivalil on õigus genereerida osaleja andmetest anonüümseid osalejaandmeid ja statistilisi andmeid.

 

Intellektuaalse vara õigused

InvesteerimisFestival omab ja säilitab kõik InvesteerimisFestivali intellektuaalomandi õigused. InvesteerimisFestivali nimi ja logo kuuluvad InvesteerimisFestivalile ning neid ei tohi ilma InvesteerimisFestivali loata kopeerida, jäljendada ega kasutada.

 

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad

Osaleja nõustub, et mõnda InvesteerimisFestivaliga seotud liidest või integreerimisvahendit võivad pakkuda kolmandad osapooled ja/või tal võivad olla ühendused või lingid kolmandate osapoolte teenusepakkujate tarkvara või süsteemidega. InvesteerimisFestival ei vastuta mingil juhul selliste kolmandate isikute tegevuse või liideste või integratsiooniriistade nende osade eest, mis on tarnitud, hooldatud või kolmandate isikute omandis.

 

Isiklikud andmed 

InvesteerimisFestival kogub ja töötleb andmeid, sealhulgas isikuandmeid, mis on seotud osaleja registreerumisega ja vastavalt selle ajal kehtivatele privaatsuseeskirjadele. Privaatsuseeskirjad leiab siit: https://firma.aripaev.ee/tingimused/

 

Tähtaeg, lõpetamine ja sündmuse ärajäämine

Käesolev leping jõustub kohe, kui osaleja on InvesteerimisFestivali pileti ostnud ja aktsepteerib seda lepingut registreerimismenetluse osana.

Vääramatu jõu sündmus – mis tahes asjaolud, mis ei ole kummagi lepinguosalise mõistlikust kontrollist ja mida lepinguosalise poolt ei saa mõistlikult kaaluda lepingu sõlmimise ajal ja mille tagajärgi nad ei saanud mõistlikult vältida ega ületada, sealhulgas, kuid mitte piiratud õnnetuse, plahvatuse, tule, tormi, maavärina, üleujutuse, põua, loodusõnnetuse, streikide, töösulgade, masshaiguste, töövaidluste, rahutuste, sabotaaži, terroriaktide, kodusõja või revolutsiooniga, sõja, transpordi rikke või hilinemise, valitsuste ja nende asutused ning seadused, määrused, eeskirjad, korraldused ja dekreedid või muud seadusandlikud, haldus- või kohtumäärused.

Kumbagi lepingupoolt ei loeta lepingut rikkuvaks, välja arvatud maksekohustuste täitmiseks, kui mõne käesoleva lepinguga võetud kohustuse täitmata jätmise tingib üksnes vääramatu jõud. Kui selline sündmus kestab üle kuuekümne (60) päeva, võib lepinguosaline käesoleva lepingu kohe lõpetada, teatades sellest teisele lepinguosalisele.

Vääramatu jõu sündmus, mille all kannatab lepinguosalise alltöövõtja, vabastab lepinguosalise vastutusest ka juhul, kui allhankelepingu sõlmib mõni muu allikas.

Vääramatu jõu sündmuse korral võib InvesteerimisFestival otsustada ürituse tühistada või edasi lükata.

Kui InvesteerimisFestivali sündmus tühistatakse InvesteerimisFestivali korraldusest tuleneva põhjuse tõttu (välja arvatud vääramatu jõu sündmused), hüvitab InvesteerimisFestival sellisele osalejale InvesteerimisFestivali veebilehel kehtestatud piletihinna vastavalt kasutustingimustes määratletud tingimustel. Sellistel juhtudel juhendab InvesteerimisFestival osalejale piletiraha tagasimaksmist.

Kohaldatava seadusega lubatud ulatuses ei vastuta InvesteerimisFestival mingil juhul osaleja ega ühegi kolmanda isiku ees InvesteerimisFestivalil osalemisest tulenevate kaudsete, kaudsete või karistavate kahjude eest ega ületa otsese kahju eest summadest, mida InvesteerimisFestival osalejalt tegelikult nõuab.

Lepingu osapooled ei piira oma vastutust ühegi asja eest, mille osas ei ole kohustusliku seadusega (näiteks tarbijakaitseseadused) lubatud nende vastutust piirata.

 

Kohaldatav seadus ja vaidlused

Käesolevat lepingut reguleeritakse ja tõlgendatakse vastavalt Eesti seadustele, vaatamata selle sätetele õiguse valimise kohta.

Mis tahes vaidlused, vaidlused või nõuded, mis tulenevad käesolevast lepingust või on sellega seotud, või selle rikkumine, lõpetamine või kehtivus, peavad osaleja ja InvesteermisFestivali vahel toimuma sõbralikud läbirääkimised.

Kui kokkuleppele ei jõuta, lahendatakse sellest lepingust tulenevad või sellega seotud vaidlused, nõuded või nende rikkumine, lõpetamine või kehtivus lõplikult Eesti maakohtus või Kaubanduskojas.

 

Kooskõlastamata müügitegevus

InvesteerimisFestivali territooriumil on mistahes müügitegevus, sealhulgas süstemaatiline ja massiline visiitkaartide jagamine ja osalejatelt kontaktandmete kogumine, ilma Äripäev AS-i eelneva kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud. Reegli rikkumise korral määratakse trahv kuni 150 000 eurot, samuti võib rikkuja olla kohustatud viivitamatult lahkuma sündmuselt. Keelatud tegevusteks loetakse igasugune kaupade ja teenuste pakkumine, reklaamimine või levitamine ilma vastava kirjaliku loata Äripäev AS-i poolt.

Osalejad, kes rikuvad seda reeglit, võidakse eemaldada ka tulevastelt üritustelt ning lisaks trahvidele kohaldatakse võimalikke õiguslikke meetmeid. Palume kõigil osalejatel järgida antud nõudeid, et tagada sujuv, õiglane ja turvaline sündmus kõigile osalejatele.

Kui soovid tulla festivali koostööpartneriks ja kohapeal enda ettevõtet tutvustada, siis kirjuta: lahendused@aripaev.ee või helista 6670 105. Ootame põnevaid koostööettepanekuid ja kohtumist festivalil!

 

Mitmesugust

InvesteerimisFestivali sisu, sealhulgas, kuid mitte ainult, tekst, graafika, pildid, lingid ja muud materjalid on mõeldud üksnes informatiivsel eesmärgil.

Kui mõni selle lepingu säte loetakse kehtetuks, jätkub ülejäänud leping täies mahus ja jõus.

Nende tingimuste tulemusel ei looda agentuuri, partnerlust ega tööhõivet.

Te ei tohi seda lepingut kolmandale osapoolele loovutada.

InvesteermisFestivalil on õigus anda käesolev leping ümber oma tütarettevõtetele või pärijatele ümberkorraldamise, ühinemise, omandamise, vara müügi või muu ettevõtte ümberkorraldamise käigus.

ASUKOHT, PARKIMINE, REGISTREERUMINE

ASUKOHT

InvesteerimiFestival 2024 toimub Toosikannu Puhkekeskuses, Järvamaal

Aadress: Toosikannu, Jõeküla küla, Türi vald, 79218 Järvamaa

Google Maps kaart: https://goo.gl/maps/tJeerBuHo1yJeZ3j8

ALA KAART

PARKIMINE

Toosikannu Puhkekeskuses on olemas parkimisvõimalus juhuks, kui tuled oma transpordiga. 

NB! Karavaniga tulevatel inimestel on tarvis alal parkimiseks Karavani ala pääset. Karavanipassi saad soetada siit: https://fienta.com/et/investeerimisfestival2024

REGISTREERUMINE

PALUN TULE KOHALE SUUREMA AJAVARUGA!

Arvesta aega parkimiseks, registreerumiseks, ööbimiskohtade leidmiseks ja festivali alaga tutvumiseks. Arvesta, et osalemas on üle 1700 inimese! Pärast registreerimist juhatatakse teid edasi festivali alale, ööbimiskohtadesse või telklasse.

SALVESTA VÕI PRINDI VÄLJA PILET QR KOODIGA

Registreerimiseks palun prindi välja või salvesta telefoni pilet koos QR koodiga.

Lastele võtke kaasa isikut tõendav dokument

Lastele võtke kaasa isikut tõendav dokument, kus on võimalik näha lapse pilti, vanust ja nime. Lastele alla 10 eluaasta on sissepääs eelneval registreerimisel tasuta.

MUU OLULINE

LAPSED JA LEMMIKLOOMAD

Lastega festivalile

Kui oled festivalile tulnud koos perega, siis palume, et hoiaksid oma lastel silma peal, sest ka oma laste eest vastutad vaid Sina ise. 

Lemmikloomaga festivalile

Kui oled festivalile tulnud lemmikloomaga, siis palume, et hoiaksid ta enda läheduses ega laseks tal hulkuda – festivali- ala on suur ning oma väikese sõbra eest vastutad vaid Sina ise!

Toosikannu Puhkekeskuses on ka loomad

Lisaks punahirvedele, põtradele ja metskitsedele on Toosikannu Puhkekeskuses esindatud enamus väikeulukeid, kellest tihemini näeme kährikuid, rebaseid ja jäneseid.

Palume sellega arvestada ja mitte jätta välja vedelema toiduaineid ja muud söödavat. Loomad on sõbralikud ja inimestega harjunud, kuid siiski palume nende läheduses olla vaikselt. Koduloomade toitmine on keelatud.

PESEMISVÕIMALUSED JA WC

– Arvesta, et hommikustel aegadel enne esinemisi võib olla tualettruumides “tipptund”. Ajasta tualettruumi kasutamist selliselt, et vältida järjekorda ja sellest tekkivat pahameelt.

– Palun arvesta WCs ja duši all käies teistega – säästa vett ja ole kiire, et kõik osalejad õigeaegselt ettekandeid kuulama jõuaksid!

Pesemisvõimalused ja WC telkijatele

– Kõigile telkijatele on telkimisalal kätepesujaamad ja kuivkäimlad.

– Pesemisvõimalused on olemas.

Pesemisvõimalused ja WC talus ööbijatele

– Palun kasuta tualettruume, mis on sinu majas või hoones.

ILM JA RIIETUS

Oleme InvesteerimisFestivali meeskonnaga andnud endast parima, et saada kõige parem ilm, nagu igal teiselgi aastal. See on meil alati õnnestunud! Loodame väga, et õnnestub ka see aasta.

ILM

Oleme leidnud, et parim koht, kus hoida ilmateatel silm peale hoida on SIIN.

Pole olemas halba ilma, on vaid kehv riietus!

 

Riided

Tundmaks ennast läbi Festivali nagu “kuninga kass” võta kaasa riided vastavalt ilmale. Hea riietus tagab rõõmsa meele ning mõnusa energia!

 

Pane selga ja võta kaasa:

– Midagi sooja

– Midagi tuulekindlat

– Midagi veekindlat (noh nii igaks juhuks)

– Midagi päikese eest (müts, päikesekreem)

– Spordi- ja joogariided (kui plaanid osaleda joogas või hommikujooksul)

– Ujumisriided ja rätik (kui plaanid minna sauna või ujuma)

VÕTA KAASA

Võta festivalile kaasa

Siin on nimekiri asjadest, mida soovitame festivalile kaasa võtta, et muuta kogu kogemus veelgi paremaks!

– Taaskasutatav joogipudel – Võta festivalile kaasa enda taaskasutatav joogipudel. Festivalil on kogu aeg kättesaadav joogivesi, millega saab enda pudelit täita.

– Joogamatt – Võta festivalile kaasa joogamatt, kui plaanid osa võtta laupäevahommikusest joogast ja pühapäevahommikusest hingamisest.

– Desinfitseerimis- ja tervisekaitsevahendVõta kaasa personaalne desinfitseerimisgeel, seep, näomask või muu vajalik enda tervise kaitsmiseks.

– (Telkijatele) Telk ja magamiseks vajalikKõik telkijad, võtke kaasa telk ning muu vajalik telgis ööbimiseks. Arvestage ka öiste temperatuuridega.

– KäterätikVõta kaasa rätik, mida saad kasutada saunas, ujumisel ja/või isiklikuks hügieeniks.

– Pangakaart ja natukene sularahaFestivali toitlustajate juures saab maksta kaardiga ning sulas.

– Lastel (0-16a.) isikut ja vanust tõestav dokument – Palun võtke kaasa dokument, millel on pilt ja sünniaeg.

FESTIVAL
ESINEJAD
PROGRAMM
PÄÄSMED

FESTIVALID

FESTIVAL 2017
FESTIVAL 2018
FESTIVAL 2019
FESTIVAL 2020
FESTIVAL 2021
FESTIVAL 2022

SOTSIAALMEEDIA

PODCAST
YOUTUBE

INFO

INVESTEERIMISKLUBI
INVESTOR TOOMAS
KORDUVAD KÜSIMUSED
KASUTUSTINGIMUSED
VÕTA ÜHENDUST
ASUKOHT