KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

ÖÖBIMINE

ÖÖBIMINE KALLASTE TALUS

Ööbimine Kallaste Turismitalus

InvesteerimisFestivali kõige populaarsem ööbimisvõimalus on Kallaste Talus, kus on võimalik valida üle 10 erineva maja vahel. Kallaste Talu ööbimisvõimaluste pildid ja kirjeldus: https://kallastetalu.ee/turismitalu/puhkemajad/

Toad ööbimiseks on erinevad – alates kahe inimese tubadest kuni 6 inimese tubadeni. Enamasti on toad ühiselt kasutatavad ning vannitoad on ööbijatega ühiselt kasutatavad.

ÖÖBIMINE PADISE MÕISAS

Ööbimine luksuslikus Padise Mõisas

Padise Mõisahoone asub 13. sajandil rajatud Padise kloostri kõrval.

Mõisa peahoone on täielikult renoveeritud, lisaks on uuesti välja ehitatud mõisaga ühenduses olev kunagine teenijatemaja. Väliterrassidelt avaneb ainulaadne vaade Padise kloostrile. Tundub uskumatu, et klooster asus kunagi mere kaldal, veerikka jõe suudmes. Vaata mõisa ja kloostri ümbrust videost.

Mõis kuulus von Rammide perekonnale, kes elas Padisel juba aastast 1622. Rammide suguvõsa kroonika pajatab nii Rootsi kuninga Gustav II Adolfi suuremeelsusest nende perekonna suhtes kui ka Peeter I külaskäigust Padisele.

InvesteerimisFestivali osalejatele on saadavad 11 luksuslikku tuba kahele kuni kolmele inimesele. Tubadega saad tutvuda: https://padisemois.ee/majutus/

TELKIMINE FESTIVALIL

Telkimine Kallaste Turismitalus

InvesteerimisFestivalile on loomulikult võimalik telkima tulla. Siin on vahva, sest hommikul ärgates võivad ukseees tiiba sirutada talu haned või ümber telgi ringi luusida talu kitsekesed ja jänkud. Talus on olemas mõnusad grillimisekohad, kus saab hiliste õhtutundideni liha sossutada, samas on kõigile külastajatele avatud ka külastajate köök. Olemas on pesemisvõimalused ja wc. Ehk kokkuvõttes on kõik vajalik olemas, et ennast telkides siiski üsna mugavalt tunda.

KARAVANIGA FESTIVALIL

Oma karavaniga või haagissuvilaga ööbimine

Kui oled festivalile tulemas oma karavaniga, siis soeta endale ka karvavani ala pääse. Registreeri enda karavan ka tabelis, mis saadetakse pärast pääsme soetamist.

Karavaniga või haagissuvilaga tulijatele kehtivad samad tingimused nagu telkijatele, kuid oma auto saab parkida karavanide alale.

MAJUTUSE REEGLID

Telkimis- ja karavaniala reeglid

– Telklaager avatakse reedel, 2. juulil kell 16.30 ja suletakse pühapäeval, 4. juulil kell 10.00.

– Öörahu algab kell 23.00. Päevad on sisutihedad ja intensiivsed. Jätame neile, kes soovivad, võimaluse end välja puhata. Seega palume pidutsemisega mitte liiga hoogu minna.

– Telkimisalal väljas ei ole elektri kasutamise võimalust. Elektri kasutamise võimalus on Kallaste Talu hoonetes sees, mis on ligipääsetavad.

– Telkimisala on täies ulatuses avalik. Korda tagab Kallaste Talu personal ning InvesteerimisFestivali korraldajad.

– Telkimisalal vastutab iga telkija oma väärtesemete eest.

Kallaste Turismitalu ööbimise juhend

– Kallaste talu avatakse reedel, 2. juulil kell 16.30 ja suletakse pühapäeval, 4. juulil kell 10.00.

– Öörahu algab kell 23.00. Päevad on sisutihedad ja intensiivsed. Jätame neile, kes soovivad, võimaluse end välja puhata. Seega palume pidutsemisega mitte liiga hoogu minna.

– Kuna igal toal on 1 võti, siis peaks arvestama ka teiste toas viibijatega.

– Kallaste talus vastutab iga ööbija oma väärtesemete eest ise.

Lisainfo:

Marko Oolo, Festivali peakorraldaja
info@investeerimisklubi.ee
tel: +372 5046790

PÄÄSMED & TOITLUSTUS

FESTIVALI PÄÄSMED JA MIDA SISALDAVAD?

Festivali passid

– Päevapass – 2. juuli, 3. juuli ja 4. juuli päevapassid

– Festivalipass ööbimiseta – 2-4. juuli pass koos 5 söögikorraga

– Lastele vanuses 10-16 eluaastat kehtib 50% soodustus päevapassile ja festivalipassile (NB! soodustus ei laiene ööbimisvõimalustele)

– Lastele alla 10 eluaasta päevapassis ja festivalipass TASUTA. (Pileti ostmisel kasuta sooduskoodi “laps”)

Mis on pääsme hinna sees?

– Sarnaselt mõtlevad inimesed ja looduskaunis keskkond

– Päevapassiga pääseb kõigile esinemistele ja aladele, mis toimuvad sel päeval

– Festivalipassiga pääseb kõigile esinemistele ja aladele 3 päeva jooksul

– Kõik Kallaste Talus olevad võimalused (muuseum, spordiplats, ujumisvõimalus, talu loomaaed, grill) on külalistele vabalt kasutatavad

FESTIVALIPÄÄSMED LASTELE (0-16a)

InvesteerimisFestivalil osalemine lastele

– Lastele alla 10 eluaasta kõik päeva- ja festivalipassid TASUTA. Kaasa võtta lapse ID kaart või õpilaspilet.

– Lastele vanuses 10-16 eluaastat kehtib 50% soodustus kõikidele päeva- ja festivalipassidele (Soodustus ei laiene ööbimisvõimalustele). Ostmisel kasuta sooduskoodi “laps“. Kaasa võtta lapse ID kaart või õpilaspilet.

TOITLUSTAMINE

Kallaste Talu toitlustamine (Menüü võib muutuda)

InvesteerimisFestivali osalejatele on festivalipassi sisse arvestatud 5 toidukorda. Kodust toitu valmistab kohalik Kallaste Talu.

Reede, 2. juuli

Õhtusöök

Tavatoit: Grillvorstid, ahjukartulid ja salat. Morss ja vesi.

Taimne toit: Juurviljakotlet peediga. Juurde – kartul, juurviljad ning laktoosi vaba külmkaste, morss ja vesi.

Laupäev, 3. juuli

Hommikusöök

Tavatoit: Singi, vorsti ja juustu sekser, köögiviljad, puder, müsli, jogurt, piim, leib, sai, kohv, tee, õunamahl.

Taimne toit: Lisaks tavatoidu valikule, piimata tatra puder, kissell, müsli, kohv, tee, õunamahl.

Lõunasöök

Tavatoit: Kana riisiroog juurviljadega, külm kaste, morss ja vesi.

Taimne toit: Kartuli läätse panniroog, morss ja vesi.

Õhtusöök

Tavatoit: Pikkpoiss või kana. Juurde – tatar, juurviljad, salat. Lisaks soe kaste, morss ja vesi.

Taimne toit: Kikerherne kotlet, juurvilja-kartuli segu, värske salat. Morss ja vesi.

Pühapäev, 4. juuli

Hommikusöök

Singi, vorsti ja juustu sekser, köögiviljad, puder, müsli, jogurt, piim, leib, sai, kohv, tee, õunamahl.

Taimne toit: Lisaks tavatoidu valikule, piimata tatra puder, kissell, müsli, kohv, tee, õunamahl.

 

InvesteerimisFestivali toitlustajad ja kohvi pakkuja

Kõigil festivali osalejatel on võimalik külastada meie kolme toitlustajat, kelle oleme spetsiaalselt välja valinud ja festivalile kutsunud. Nedes kohtades einestamine ei ole sisse arvestatud festivalipassi toitlustamise sisse.

Poke Bowl – Toidab hea ja tervisliku toiduga.

Jäätisepoisid –  Teeb kõigil osalejatel suud magusaks.

Kalju kohvik – Kostitab kõigil kolmel päeval kohvi ja joogiga.

KASUTUSTINGIMUSED

InvesteerimisFestivali kasutustingimused

Sissejuhatus ja mõisted

InvesteerimisFestival korraldab investeerimis- ja ettevõtlusteemalist üritust jaeinvestoritele, ettevõtjatele ja investaeerimishuvilistele (edaspidi „InvesteerimisFestival“ või „meie“).

Nendes tingimustes (“tingimused” või “leping”) tähendab InvesteerimisFestival Äripäev AS ja Investeerimisklubi OÜ poolt korraldatud ühisettevõtmist InvesteerimisFestival.

See leping viitab InvesteerimisFestivali omanduses olevale ja hallatavale veebisaidile https://www.InvesteerimisFestival.ee või https://fienta.com/et/investeerimisfestival2020 (edaspidi „veebileht“ või „koduleht“).

InvesteerimisFestivalil saab osaleda nii üksikisik kui ka juriidilise isiku esindaja. Üksiosaleja ja juriidilise isiku esindaja on mõlemad ühise nimetaja all („osaleja“ või „teie“).

Mistahes tingimustega seotud küsimuste korral võivad osalejad meiega ühendust võtta e-posti aadressil info@investeerimisklubi.ee.

InvesteerimisFestival võib neid tingimusi muuta, avaldades muudetud tingimused InvesteerimisFestivali kodulehel Lisainfo alamlehel (https://investeerimisfestival.ee/kkk/). Muudetud tingimused jõustuvad koheselt pärast nende avaldamist.

Me võime teha InvesteerimisFestivali programmis, esinejates, väärtuspakkumises ja lisainfos muudatusi igal ajal oma äranägemise järgi ja sellest teile teatamata.

 

Osaleja piirangud

Osalejal pole lubatud teha ühtegi järgmistest toimingutest:

  • registreeruda kellegi teise nimel osalejaks;
  • kasutada InvesteerimisFestivali infot igasuguse loata reklaami edastamiseks, rämpsposti, ahelkirjade, võistluste, püramiidskeemide või muude pakkumis- või massmeilisõnumite vormis;
  • kasutada InvesteerimisFestivali infot viisil, mis riivab kolmandate isikute intellektuaalomandi õigusi, ärisaladusi või privaatsust;
  • kasutada InvesteerimisFestivali infot mis tahes materjali edastamiseks, mis sisaldab reklaamvara, pahavara, nuhkvara, tarkvaraviirusi, usse või muud arvutikoodi, mis on loodud arvutitarkvara või -seadmete funktsioonide katkestamiseks, hävitamiseks või piiramiseks.

 

Piletite ostmine, tagastamine ja võõrandamine

Osalejad saavad oma pileti InvesteerimisFestivali üritusele osta InvesteerimisFestivali veebilehe kaudu. Ostetud pilet määratakse individuaalsele osalejale. Osaleja saab piletil teavet muuta andes muudatustest teada InvesteerimisFestivali emailile info@investeerimisklubi.ee. Ostetud piletid tuleb määrata individuaalsele osalejale enne InvesteerimisFestivali sündmust, mille jaoks pilet on ostetud.

Piletite hinnakiri on saadaval InvesteerimisFestivali veebilehel. InvesteerimisFestivali veebilehel kuvatav piletihind sisaldab piletimüügi teenustasu. Lisaks piletihinnale võivad osaleja poolt rakenduda ka mis tahes makseviisi tasud. Lisaks võidakse pileti hinnale lisada muid tasusid. Nendest teatatakse InvesteerimisFestivali osalejaid eraldi.

Kõik InvesteerimisFestivali veebilehe kaudu tehtud piletiostud on lõplikud ja pileteid ei tagastata.

  • Kuni 02.03.2021 on võimalik paluda korraldajatelt mõjuva põhjuse korral 75% raha tagasi.
  • Vahemikus 03.03.2021 kuni 2 kuud enne festivali toimumist on võimalik paluda korraldajatelt mõjuva põhjuse korral 50% raha tagasi.
  • Kuni 2 kuud enne festivali toimumist pääsmete raha ei tagastata ka mõjuva põhjusega.

InvesteerimisFestivali pileti võib edasi müüa järgmistele huvilistele ainult pileti ostnud osaleja. Sel juhul tuleb nime muutusest teada anda emaili aadressil info@investeerimisklubi.ee, saates uue osaleja nimi, email, telefoninumber ja toidueelistus.

InvesteerimisFestivali meeskonna poolt kingitud või tasuta määratud pileteid on keelatud edasi müüa. Pääse kehtib kingitud või tasuta määratud osalejale. Juhul kui on kingtud või tasuta määratud pääsmeid kaks, siis vastavalt osalejale ja tema kaaslasele.

Enne InvesteerimisFestivali sündmust on meil õigus tühistada oma müügikanalite kaudu müüdud piletid, mis on hangitud pettusega või mida müüakse ilma loata edasi.

Ostetud pileti eest saavad osalejad InvesteerimisFestivalile sisenedes koguda vastava sissepääsumärgi.

InvesteerimisFestival ei vastuta kaotatud, varastatud või kahjustatud märkide eest. Pärast märgi saamist hoiab osaleja märki hoolikalt.

 

Osaleja andmed InvesteerimisFestivalil

InvesteerimisFestival ei võta vastutust mis tahes osaleja info varundamise ja / või säilitamise eest.

InvesteerimisFestivali osalejate infot ei tohi kasutada edasi jagamiseks.

Osaleja nõustub, et InvesteerimisFestival ei võta mingit vastutust mis tahes osaleja andmete eest ning osaleja peab igal ajal tagama, et osaleja esitatud andmed ei riku kolmandate isikute õigusi ega ühtegi kehtivat seadust.

InvesteerimisFestivalil on õigus genereerida osaleja andmetest anonüümseid osalejaandmeid ja statistilisi andmeid.

 

Intellektuaalse vara õigused

InvesteerimisFestival omab ja säilitab kõik InvesteerimisFestivali intellektuaalomandi õigused. InvesteerimisFestivali nimi ja logo kuuluvad InvesteerimisFestivalile ning neid ei tohi ilma InvesteerimisFestivali loata kopeerida, jäljendada ega kasutada.

 

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad

Osaleja nõustub, et mõnda InvesteerimisFestivaliga seotud liidest või integreerimisvahendit võivad pakkuda kolmandad osapooled ja / või tal võivad olla ühendused või lingid kolmandate osapoolte teenusepakkujate tarkvara või süsteemidega. InvesteerimisFestival ei vastuta mingil juhul selliste kolmandate isikute tegevuse või liideste või integratsiooniriistade nende osade eest, mis on tarnitud, hooldatud või kolmandate isikute omandis.

 

Isiklikud andmed 

InvesteerimisFestival kogub ja töötleb andmeid, sealhulgas isikuandmeid, mis on seotud osaleja registreerumisega ja vastavalt selle ajal kehtivatele privaatsuseeskirjadele.

 

Tähtaeg, lõpetamine ja sündmuse ärajäämine

Käesolev leping jõustub kohe, kui osaleja on InvesteerimisFestivali pileti ostnud ja aktsepteerib seda lepingut registreerimismenetluse osana.

Vääramatu jõu sündmus – mis tahes asjaolud, mis ei ole kummagi lepinguosalise mõistlikust kontrollist ja mida lepinguosalise poolt ei saa mõistlikult kaaluda lepingu sõlmimise ajal ja mille tagajärgi nad ei saanud mõistlikult vältida ega ületada, sealhulgas, kuid mitte piiratud õnnetuse, plahvatuse, tule, tormi, maavärina, üleujutuse, põua, loodusõnnetuse, streikide, töösulgade, masshaiguste, töövaidluste, rahutuste, sabotaaži, terroriaktide, kodusõja või revolutsiooniga, sõja, transpordi rikke või hilinemise, valitsuste ja nende asutused ning seadused, määrused, eeskirjad, korraldused ja dekreedid või muud seadusandlikud, haldus- või kohtumäärused.

Kumbagi lepingupoolt ei loeta lepingut rikkuvaks, välja arvatud maksekohustuste täitmiseks, kui mõne käesoleva lepinguga võetud kohustuse täitmata jätmise tingib üksnes vääramatu jõud. Kui selline sündmus kestab üle kuuekümne (60) päeva, võib lepinguosaline käesoleva lepingu kohe lõpetada, teatades sellest teisele lepinguosalisele.

Vääramatu jõu sündmus, mille all kannatab lepinguosalise alltöövõtja, vabastab lepinguosalise vastutusest ka juhul, kui allhankelepingu sõlmib mõni muu allikas.

Vääramatu jõu sündmuse korral võib InvesteerimisFestival otsustada ürituse tühistada või edasi lükata.

Kui InvesteerimisFestivali sündmus tühistatakse InvesteerimisFestivali korraldusest tuleneva põhjuse tõttu (välja arvatud vääramatu jõu sündmused), hüvitab InvesteerimisFestival sellisele osalejale InvesteerimisFestivali veebilehel kehtestatud piletihinna vastavalt kasutustingimustes määratletud tingimustel. Sellistel juhtudel juhendab InvesteerimisFestival osalejale piletiraha tagasimaksmist.

Kohaldatava seadusega lubatud ulatuses ei vastuta InvesteerimisFestival mingil juhul osaleja ega ühegi kolmanda isiku ees InvesteerimisFestivalil osalemisest tulenevate kaudsete, kaudsete või karistavate kahjude eest ega ületa otsese kahju eest summadest, mida InvesteerimisFestival osalejalt tegelikult nõuab.

Lepingu osapooled ei piira oma vastutust ühegi asja eest, mille osas ei ole kohustusliku seadusega (näiteks tarbijakaitseseadused) lubatud nende vastutust piirata.

 

Kohaldatav seadus ja vaidlused

Käesolevat lepingut reguleeritakse ja tõlgendatakse vastavalt Eesti seadustele, vaatamata selle sätetele õiguse valimise kohta.

Mis tahes vaidlused, vaidlused või nõuded, mis tulenevad käesolevast lepingust või on sellega seotud, või selle rikkumine, lõpetamine või kehtivus, peavad osaleja ja InvesteermisFestivali vahel toimuma sõbralikud läbirääkimised.

Kui kokkuleppele ei jõuta, lahendatakse sellest lepingust tulenevad või sellega seotud vaidlused, nõuded või nende rikkumine, lõpetamine või kehtivus lõplikult Eesti maakohtus või Kaubanduskojas.

 

Mitmesugust

InvesteerimisFestivali sisu, sealhulgas, kuid mitte ainult, tekst, graafika, pildid, lingid ja muud materjalid on mõeldud üksnes informatiivsel eesmärgil.

Kui mõni selle lepingu säte loetakse kehtetuks, jätkub ülejäänud leping täies mahus ja jõus.

Nende tingimuste tulemusel ei looda agentuuri, partnerlust ega tööhõivet.

Te ei tohi seda lepingut kolmandale osapoolele loovutada.

InvesteermisFestivalil on õigus anda käesolev leping ümber oma tütarettevõtetele või pärijatele ümberkorraldamise, ühinemise, omandamise, vara müügi või muu ettevõtte ümberkorraldamise käigus.

ASUKOHT, PARKIMINE, REGISTREERUMINE

ASUKOHT

InvesteerimiFestival 2021 toimub Kallaste talus, Padisel

Aadress: Kallaste talu, Kuninga Kasepere Küla, Padise, 76001

Google Maps kaart: https://goo.gl/maps/wbDU2DKNivWPXpc7A

 

Festivalile tule kohale kas oma transpordiga või jaga autot sõbraga. 

Festivalile saab tulla ka liinibussiga. Padisele sõidab Balti Jaamast liinibuss number 146.

Rohkem infot leiab liini kohta Google Mapsist: https://goo.gl/maps/UrvgGoPSCzAQ4QP2A

PARKIMINE

Kallaste Talus on olemas parkimisvõimalus juhuks, kui tuled oma transpordiga. Parkida saab Talu ümbritsevale alale metsa ääres ning spordi platsile.

NB! Karavaniga tulevatel inimestel on tarvis alal parkimiseks Karavani ala pääset.

REGISTREERUMINE

ilma ööbimiseta osalejad

Kõik ilma ööbimiseta osalejad saavad registreeruda Pea Sissepääsu juures, mis asub KALJU LAVA poolses Kallaste Talu otsas. Juhised sinna saamiseks on siin https://goo.gl/maps/DAxHPHcZzp62

Telkijad, talus ööbijad ja karavanid

Kõik telkijad, talus ööbijad ja karavanid saavad registreeruda Pea Sissepääsu juures, mis asub KALJU LAVA poolses Kallaste Talu otsas. Juhised sinna saamiseks on siin: https://goo.gl/maps/BtvJgDgyfwiXZLQv6

PALUN TULE KOHALE SUUREMA AJAVARUGA!

Arvesta aega parkimiseks, registreerumiseks, ööbimiskohtade leidmiseks ja festivali alaga tutvumiseks. Arvesta, et osalemas on üle 1000 inimese! Pärast registreerimist juhatatakse teid edasi festivali alale, ööbimiskohtadesse või telklasse.

SALVESTA VÕI PRINDI VÄLJA PILET QR KOODIGA

Registreerimiseks palun prindi välja või salvesta telefoni pilet koos QR koodiga.

NB! Kohapeal võib mobiililevi olla kehv, seega tee seda kindlasti varem!

Lastele võtke kaasa isikut tõendav dokument

Lastele võtke kaasa isikut tõendav dokument, kus on võimalik näha lapse pilti, vanust ja nime. Lastele alla 10 eluaasta on sissepääs eelneval registreerimisel tasuta.

FESTIVALI ALA KAART

Ala kaart

Ala kaart

MUU OLULINE

TERVIS JA TURVALISUS

Selleks, et tagada kõikide festivalil osalejate turvalisus peame kinni pidada Eesti Vabariigi valitsuse ja Terviseameti poolt kehtestatud COVID-19 tõkestamise meetmetest.

Avalikud siseruumid on külastajate jaoks avatud piirangutega

Välitingimustes on lubatud viibida avalikel üritustel ja koosolekutel ning meelelahutuskohtades, kui on tagatud et osavõtjate arv ei oleks rohkem kui 1000 inimest kokku.

Kehtivate piirangutega saate tutvuda siin: https://www.kriis.ee/et/kehtivad-piirangud-ja-nende-leevendused

Siin on mõned nõuanded, kuidas saame ennast ja teisi hoida viiruste leviku ajal:
1. Hoia üritusel hajutatust
2. Pese käsi regulaarselt ja hoolikalt
3. Köhides ja aevastades kata nina ja suu käsivarrega
4. Kasutatud taskuräti viska kohe prügikasti
5. Kui oled tõbine või haige, jää koju
6. Haigestumise kahtluse korral väldi kokkupuudet teiste inimestega

Meie kõigi tervis on meie endi kätes!

*Sektsioon täieneb vastavalt kogutud informatsioonile

LAPSED JA LEMMIKLOOMAD

Lastega festivalile

Kui oled festivalile tulnud koos perega, siis palume, et hoiaksid oma lastel silma peal, sest ka oma laste eest vastutad vaid Sina ise. Kui soovid mõnda ettekannet kuulama minna üksinda või kaaslasega, saate kasutada võimalust jätta oma laps LasteAlale, mille leiate EdulooLava kõrvalt.

Lemmikloomaga festivalile

Kui oled festivalile tulnud lemmiklooma- ga, siis palume, et hoiaksid ta enda lähe- duses ega laseks tal hulkuda – festivali- ala on suur ning oma väikese sõbra eest vastutad vaid Sina ise!

Kallaste Talus on ka loomad

Kallaste Turismitalu territooriumil on vabalt elavad kitsed, haned, jänesed, kassid ja koer – palume sellega arvesta- da ja mitte jätta välja vedelema toidu- aineid ja muud söödavat. Loomad on sõbralikud ja inimestega harjunud, kuid siiski palume nende läheduses olla vaik- selt. Koduloomade toitmine on keelatud.

LASTEALA TEGEVUSED

Festivalil on avatud LasteAla, kus toimub läbi päeva palju erinevaid tegevusi Trallivabriku tegevusjuhtide läbiviimisel. Lisaks mängitakse LasteAlal ettevõtluse ja rahatarkuse teemalisi lauamänge Mängides Targaks juhendajate eestvedamisel.

(LasteAla tegevuskava ja korraldus võib muutuda!)

Mängides Targaks lauamängud

Noorem vanusegrupp kuni 12a

10.30-11.30
Hotell (ostad maad, ehitad hotellid ja saad tulu turistide)
Happy Pigs (oled farmer, kasvatad notsusid ja müüd nad kasumiga maha)
12.00-13.00
Tootmistehas (lood oma ettevõtte ja saad aimu dividendiaktsiatest)
Parfüüm (oled lõhnaõlivalmistaja, hangid tooraine ja müüd kauba klientidele)
14.30-15.30

Hotell (ostad maad, ehitad hotellid ja saad tulu turistide)

Happy Pigs (oled farmer, kasvatad notsusid ja müüd nad kasumiga maha)
16.30-17.30
Patchwork (oled väike õmblusfirma omanik ja pead kliendile valmistama lapiteki ja kasumit teenima)
Tootmistehas (lood oma ettevõtte ja saad aimu dividendiaktsiatest)

Vanem vanusegrupp 12+

11.00-13.00
Power Grid (lood oma ettevõtte, rajad elekrtivõrgu üle riigi ja teenid aktsiatelt dividende)
Aquire (lood hotelliketid ja tegeled  aktsiate ostu-müügiga)
15.00-17.00
CashFlow
Factory Manager (tootmistehase juhtimise ja kasumi saamise võlud ja valud)

 

Trallivabriku tegelusjuhid

9:30 – 12:00 koguneme ja saame tuttavaks, meisterdame kontaktnumbriga nimesildid, värvime, mängime lõbusaid tutvumismänge. Avastame koos lasteala võimalusi, vaatame üle batuudi. Avame Investeerimisfestivali laste joonistusvõistluse. Joonistada saab terve päeva vältel. Igale osalejale väike üllatus!

12:00 – 13:00 Mängime pallimänge, ringmänge, meisterdame põnevaid asju, teeme näomaalingid, glitter tattoosi, vesitatoveeringuid

13:00 – 15:30 Aaretejaht- asume kõik koos iidse legend järgi peidetud aardeid otsima. Igal osalejal peab olemas olema ka vastav varustus. Seega teeme õhupallifiguurides kõik vajaliku, et teele asuda.

15:30 – 17:00 Mängime aktiivseid seltskonnamänge, teeme suuri seebimulle, meisterdame

17:00 – 19:00 Õhupallifiguuride õpituba, näomaalingute õpituba. Trallivabrikul on kaasas palju erinevaid tegevusi ning vastavalt laste soovidele viime läbi põnevaid tegevusi.

NB! Lastealale lapse jätmine on lapsevanema vastutusel. Ajakava võib muutuda, sõltuvalt laste arvust. Lasteala tegevuste läbiviijad on kohal 3. juulil, kell 09:30-19:00.

PESEMISVÕIMALUSED JA WC

Pesemisvõimalused ja WC

– Festivali alal kasutage tualettruume Kalju Lava taga ja AruteluAla läheduses

– Arvesta, et hommikustel aegadel enne esinemisi võib olla tualettruumides “tipptund”. Ajasta tualettruumi kasuta- mist selliselt, et vältida järjekorda ja sellest tekkivat pahameelt.

– Palun arvesta WCs ja duši all käies teistega – säästa vett ja ole kiire, et kõik osalejad õigeaegselt ettekandeid kuu- lama jõuaksid!

Pesemisvõimalused ja WC telkijatele

– Kõigile telkijatele on telkimisalal käte- pesujaamad ja kuivkäimlad.

– Lisaks on eraldi naistele mõeldud dušid ja WC, mis asuvad hoovimaja lõuna/kagu poolses ääres.

– Eraldi meestele mõeldud dušid ja WC asuvad Heino Saunamajas (Peamaja kõrval).

Pesemisvõimalused ja WC talus ööbijatele

– Palun kasuta tualettruume, mis on sinu majas või hoones.

ILM JA RIIETUS

Oleme InvesteerimisFestivali meeskonnaga andnud endast parima, et saada kõige parem ilm, nagu igal teiselgi aastal. See on meil alati õnnestunud! Loosame väga, et õnnestub ka see aasta.

ILM

Oleme leidnud, et parim koht, kus hoida ilmateatel silm peale hoida on siin:

https://www.yr.no/place/Estonia/Harjumaa/Padise/long.html

Pole olemas halba ilma, on vaid kehv riietus!

 

Riided

Tundmaks ennast läbi Festivali nagu “kuninga kass” võta kaasa riided vastavalt ilmale. Hea riietus tagab rõõmsa meele ning mõnusa energia!

 

Pane selga ja võta kaasa:

– Midagi sooja

– Midagi tuulekindlat

– Midagi veekindlat (noh nii igaks juhuks)

– Midagi päikese eest (müts, päikesekreem)

– Spordi- ja joogariided (kui plaanid osaleda joogas või hommikujooksul)

– Ujumisriided ja rätik (kui plaanid minna sauna või ujuma)

VÕTA KAASA

Võta festivalile kaasa

Siin on nimekiri asjadest, mida soovitame festivalile kaasa võtta, et muuta kogu kogemus veelgi paremaks!

– Taaskasutatav joogipudel – Võta festivalile kaasa enda taaskasutatav joogipudel. Festivalil on koguaeg kättesaadav joogivesi, millega saab enda pudelit täita.

– Joogamatt – Võta festivalile kaasa joogamatt, kui plaanid osa võtta laupäevahommikusest joogast ja pühapäevahommikusest hingamisest.

– Desinfitseerimis- ja tervisekaitsevahendVõta kaasa personaalne desinfitseerimisgeel, seep, näomask või muu vajalik enda tervise kaitsmiseks.

– (Telkijatele) Telk ja magamiseks vajalikKõik telkijad, võtke kaasa telk ning muu vajalik telgis ööbimiseks. Arvestage ka öiste temperatuuridega.

– KäterätikVõta kaasa rätik, mida saad kasutada saunas, ujumsel ja/või isiklikuks hügieeniks.

– Pangakaart ja natukene sularahaFestivali toitlustajate juures saab maksta kaardiga ning ühisrahastatava sauna jaoks kogume raha sulas.

– Lastel (0-16a.) isikut ja vanust tõestav dokument – Palun võtke kaasa dokument, millel on pilt ja sünniaeg.

FESTIVAL
ESINEJAD
PROGRAMM
PÄÄSMED

FESTIVALID

FESTIVAL 2017
FESTIVAL 2018
FESTIVAL 2019
FESTIVAL 2020
FESTIVAL 2021

SOTSIAALMEEDIA

INSTAGRAM
FACEBOOK
PODCAST
YOUTUBE

INFO

INVESTEERIMISKLUBI
INVESTOR TOOMAS
KORDUVAD KÜSIMUSED
KASUTUSTINGIMUSED
VÕTA ÜHENDUST
ASUKOHT